Ubytování Lednice – Vila Veronika

Ubytování Lednice – Vila Veronika je ideálním místem, odkud můžete vyrážet poznávat krásy Lednicko–valtického areálu. Nachází se přímo na lázeňské kolonádě s výhledem na zámecký park. V její těsné blízkosti jsou největší turistická lákadla jako na příklad lednický zámek se zahradami, lázeňská kolonáda, lázně Lednice, Minaret, Janův hrad a další.

Hosté jistě ocení, že i přes svoji polohu přímo v centru Lednice na Moravě, turisty hojně navštěvovaného místa, nabízí vila na oploceném pozemku soukromí a klid.

Vila Veronika nabízí ubytování až pro 15 osob:

Ložnice 1- široká manželská postel v podkroví

Ložnice 2 - dvě samostatné lůžka v menším pokoji

Ložnice 3 - čtyři samostatné lůžka ve velkém pokoji

Ložnice 4 - dvě samostatné lůžka v menším pokoji s balkónem (ložnice 4 a 5 je průchozí)

Ložnice 5 - dvě samostatné lůžka v menším pokoji s balkónem

Ložnice 6 - dvě samostatné lůžka v menším pokoji

Společný prostor v přízemí - 2 x pohovka (1pohovka slouží jako přistýlka)

Ve vile jsou k dispozici celkem 3 koupelny s dvojumyvadly a sprchovým koutem, v horním patře i s vanou.

Všichni hosté se mohou sejít ve společných prostorách a podělit se o zážitky z objevování krás Lednicko - Valtického areálu. V chladných dnech, nebo pro dokreslení romantické atmosféry je k dispozici krb. Samozřejmostí je moderní LED TV. Nově je k dispozici také oddělená herna s dětským koutkem, kulečníkem a dobře zásobenou vinotékou s místními vínami.

Součástí vily je i plně vybavená kuchyně. Najdete zde vše nezbytné pro přípravu i náročných pokrmů. Vybavení tvoří lednička s mrazákem, varná deska, elektrická trouba, myčka, mikrovlnná trouba, toustovač, topinkovač, varná konvice a a pro milovníky dobré kávy Nespresso kávovar na kapsle (kapsle k dispozici - cena 1ks/15 Kč)

Rodiny s dětmi, ale i ostatní jistě uvítají soukromí oploceného pozemku, které přímo vybízí k trávení letních večerů na zahradě vily. Přímo u domu je velká pergola s posezením, další menší pergola s posezením a grilem je v zadní části zahrady. Pro děti je na zahradě velké dětské hřiště se skluzavkou, pískovištěm a houpačkama. Nebo si děti můžou zaskákat na trampolíně a rodiče je mohou pozorovat u kafíčka z vedle umístěného posezení. 

Před domem se nachází parkování pro až 5 aut, vjezd tvoří dálkově ovládaná brána.

Veronika - trampolína
Veronika - ložnice 1
Veronika - chodba v patře
Veronika - chodba v patře
Veronika - koupelna v patře
Veronika - koupelna v přízemí
Veronika - koupelna v přízemí
Veronika - kuchyně
Veronika - kuchyně
Veronika - kuchyně

Rezervace, informace:

​+420 777 810 984